Zdaniem pacjentów...

Każdy następny dzień mojego życia miał być pierwszym dniem diety. Niestety zawsze kończyło się na postanowieniach, dopóki nie trafiłam do poradni MediFit, gdzie zajęła się mną pani Kamila. Pierwsza wizyta polegała m.in. na przeprowadzeniu analizy składu ciała i rozmowy o moich upodobaniach żywieniowych. Spotkanie przebiegało w niezwykle życzliwej i ciepłej atmosferze, nie czułam żadnego skrępowania i od razu pozytywnie nastawiłam się do planowanej diety. Od razu wyznaczyłam swój cel: schudnąć 5 kg w miesiąc i… udało się! Pani Kamila ułożyła dla mnie plan diety ze szczegółowo rozpisanymi posiłkami oraz przepisami, uwzględniając wszystkie moje preferencje, dlatego ani przez chwilę nie czułam, że wyrzekam się ulubionych smaków. Dania okazały się pyszniejsze niż wszystko co do tej pory jadłam, nie powtarzały się i dlatego z niecierpliwością czekałam na kolejne dni. Porcje były mniejsze niż jadłam wcześniej, ale też większe niż się spodziewałam, dlatego nie odczuwałam głodu. Przygotowanie ciepłego posiłku nie zajęło mi nigdy więcej niż pół godziny, a zapachy, które roznosiły się po domu wywoływały zazdrość u członków mojej rodziny. Za to rewelacyjne sałatki, które zabierałam do pracy kusiły moich współpracowników kolorami. Co dwa tygodnie przychodziłam na pomiar i obserwowałam zmiany zachodzące w moim ciele i nie tylko w nim. Zaczęłam lepiej sypiać i budzić się wyspana, poczułam w sobie nową energię i dobry nastrój. Opieka pani Kamili była w pełni profesjonalna, utrzymywałyśmy stały kontakt, mogłam się jej poradzić w razie wątpliwości i liczyć na wsparcie. Dieta zmieniła całe moje życie na lepsze, nie będąc przy tym wielkim poświęceniem czy uciążliwością. Wręcz przeciwnie, dla mnie – nałogowego łakomczucha – otworzyła drzwi do świata zdrowego i pysznego jedzenia!
Dominika Orłowska, nauczyciel akademicki

Problemy z racjonalnym odżywianiem miałam od czasu, gdy byłam nastolatką. Rok temu podjęłam kolejną próbę unormowania swojej wagi i nauki racjonalnego żywienia. Moim opiekunem w czasie czteromiesięcznej kuracji była Pani Kamila Karaczun - dietetyk medyczny. Dzięki jej wiedzy, poradom, wsparciu i wyjątkowym zdolnościom psychologicznym udało mi się zrzucić 14 kilogramów. Komfort mojego życia uległ diametralnej zmianie - dzięki nowej sylwetce i nowym nawykom żywieniowym poprawiła się moja samoocena i stan zdrowia. Dzięki Pani Kamili uwierzyłam, że nawet jeśli jeszcze kiedykolwiek zdarzy mi się przytyć, bez problemu wrócę do odpowiedniej wagi, a dieta nie musi być wyrzeczeniem tylko przyjemnością.
Anna Machnowska-Szywalska, dziennikarka

Tak naprawdę nigdy nie wierzyłam, że będzie mnie stać na trzymanie się jakiejkolwiek diety. Kiedy kielich goryczy się przelał i nie dopinała się na mnie żadna z ulubionych sukienek, postanowiłam poszukać pomocy u specjalisty. Ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na Panią Kamilę, dzięki której uwierzyłam w siebie i w to, że zdrowe odżywianie może być przyjemne i nie musi być udręką. Przez cały okres trwania diety, Pani Kamila komponowała posiłki z moich ulubionych składników, dzięki czemu nie miałam poczucia, że z czegoś rezygnuję… no może ze słodyczy, co nie okazało się wcale takie trudne. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć nowe, zdrowe życie z kilkoma kilogramami mniej zachęcam do kontaktu z Panią Kamilą, sukces murowany! Pani Kamilo, wielkie dzięki i do zobaczenia.
Karolina Pajewska, specjalista HR

Pół roku temu, zmęczona bezskuteczną walką z nadwagą, postanowiłam spróbować ostatni raz. Nie miałam większej nadziei na sukces - próbowałam tyle razy i nigdy nie było efektów. Znajoma poleciła mi MediFit. Poszłam bez większego entuzjazmu i udało się! Jak? Po prostu - bez większych wyrzeczeń! Nigdy nie czułam głodu! Nie brakowało mi ukochanych słodyczy! Nigdy nie miałam chwili zwątpienia! Dzięki diecie przygotowanej przez Panią Kamilę schudłam 7,5kg w 2 miesiące. Teraz nie trzymam się ściśle diety, ale weszły mi w nawyk pewne zwyczaje żywieniowe. I waga stoi w miejscu! Żałuję tylko tego, że wraz z zakończeniem programu, skończyły się wizyty kontrolne, które były prawdziwą przyjemnością - swobodna rozmowa, życzliwość, spokój, pełne zrozumienie a przy tym pełny profesjonalizm. Mam do Pani Kamili olbrzymie zaufanie i dług wdzięczności. Pani Kamilo - bardzo dziękuję.
Beata Brzeska

Do momentu spotkania z p. Kamilą Karaczun nasze starcia z nałogiem złego odżywania były bezowocne. Pani Kamila mozolnie, krok po kroku nauczyła nas jak należy prawidłowo się odżywiać, dzięki czemu pozbyliśmy się "wieloletnich obciążeń". Dieta została indywidualnie dopasowana do naszych preferencji i rytmu dnia, zaproponowane przepisy były łatwe w przygotowaniu, a dodatkowo dania okazały się bardzo smaczne i kolorowe, dzięki czemu nie zniechęciliśmy się do diety.
Serdecznie i z czystym sumieniem polecamy usługi p. Kamili wszystkim, którzy chcą skutecznie i trwale, bez uszczerbku na zdrowiu, w sympatycznej i przyjaznej atmosferze pozbyć się zbędnych kilogramów. Przekonaliśmy się w praktyce, że jest to możliwe - do czego i Państwa gorąco zachęcamy...
Agnieszka i Andrzej Wydrychiewicz

Mam 61 lat i od ukończenia 40-tki walczę z nadwagą = 20 lat podejmowania różnych prób; znam większość cudów gazetowych, apteczne "slimy", ziołowe preparaty i środki przeczyszczające, chińskie czy inne azjatyckie specyfiki a nawet głodówki. Efekty to fantastyczny spadek wagi ciała np. 5 kg w 5 dni, 7 kg po 14-to dniowej diecie kapuścianej - euforia i dramat, bo waga wracała wcześniej czy później. W tym czasie przyrzekałam sobie i nie tylko sobie, że odbywam kolejną próbę po raz ostatni i tak wpadałam w kolejny stres wchodząc do kolejnego sklepu gdzie Pani natychmiast mnie informowała, że takiego rozmiaru tu nie ma. W ten oto sposób dotarłam do 60-tki, coraz bardziej świadoma, że czas zaakceptować to co jest. Jednak właśnie w tym momencie dowiedziałam się od znajomego, że jest taka Pani (KAMILA!!!), która odmieniła Jego życie – pomyślałam - może raz jeszcze spróbować? Profesjonalizm np. w układaniu menu to jedno, ale skąd wiedza, że ta Pani , w tym wieku, powinna schudnąć np. 12 kg i zrobi to w 10 tygodni? I dokładnie tak było. Przez 10 tygodni jadłam 5 razy dziennie, po kilku dniach okazało się, że zmniejszone racje są absolutnie wystarczające, nigdy nie byłam głodna, a co najważniejsze - dziś po upływie pół roku od zakończenia diety jem to na co mam ochotę (przestrzegając naturalnie pewnych zasad np. nie podjadania pomiędzy posiłkami), a nawet raz w tygodniu jadam słodycze i nie przytyłam! I jeszcze jedno. W każdej chwili Pani Kamila jest "obok", jest wsparciem, trzyma kciuki, kibicuje. To, że dobrze wyglądam jest dla mnie dobrem i zdrowiem, ale wiem że też i dla Pani Kamili jest dumą. To miłe. Pozdrawiam łakomczuchów, życie jest piękne!!!
Teresa B